ikona telefonu +48 663 121 232

    ikona maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wynajem

Te same sprzęty, które posiadamy na sprzedaż w ramach naszej autorskiej, innowacyjnej metody czyszczenia spoin spawalniczych, mamy także na wynajem. Zobacz naszą ofertę w dziedzinie, jaką jest wynajem urządzeń do czyszczenia i polerowania spoin:

- Zestaw WELDEC EXC300 - wyjątkowo lekki, a przez to mobilny, ma wygodny uchwyt, perfekcyjnie poleca się na wszelkiego rodzaju montaże (np. balustrad, elementów elewacji, schodów, armatury nierdzewnej i kwasoodpornej). Jest bezpyłowy, kompletnie czysty oraz nietoksyczny - można stosować go także w mieszkaniach i biurach.

- Zestaw WELDEC EXC620D – dedykowany do pracy ciągłej, trzyzmianowej, w takich zakładach, gdzie spawa się metodami TIG i MIG. Pracuje wyjątkowo błyskawicznie. Cechuje go proste i zrozumiałe menu. Tak samo lekki, również mobilny, z komfortowym uchwytem - tak samo idealnie stworzony przy w montażach takich, jak wyżej. Jest również bezpyłowy, totalnie czysty oraz nietoksyczny, może być używany tak samo: w biurach i mieszkaniach.

- Zestaw EXC1200D - stosowany w pracy w ciężkich warunkach, najczęściej w trybie ciągłym, w zakładach, gdzie działa się metodami TIG i MIG. Jest większy od powyższego, a ma właściwie podobną specyfikację, cechy i zalety.

W przypadku zdecydowania się na zakup urządzenia, np. do polerowania, odliczamy koszt ostatniego wypożyczenia od zakupu, zatem zapraszamy do kontaktu.

Technologia Weldec - gwarancja jakości

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.